Okresní hospodářská komora HODONÍN

Firma roku Jihomoravské kraje 2013 = Flajzar, s.r.o.

7. October 2013

Na první příčce v kategorii Firma roku 2013 v Jihomoravském kraji se umístila společnost FLAJZAR, s.r.o., která je také dlouholetým členem Okresní hospodářské komory Hodonín. Gratulujeme!

Ve středu 2. října proběhlo vyhlášení vítězů soutěže Živnostník roku 2013. V kategorii Firma roku 2013 se na první příčce umístila firma FLAJZAR, s.r.o.

Vítězná firma FLAJZAR, s.r.o., vyrábí například signalizační zařízení pro rybáře nebo GSM dálkové ovladače, uspěla v konkurenci 210 společností. Její majitel měl směr svého podnikání jasný už od malička. Dodnes se s otcem usmívají nad fotkou, kdy sedí na nočníku omotaný dráty. Podnikat chtěl už v 17 letech a obětoval tomu i středoškolské vzdělání. Nyní má jeho firma 21 zaměstnanců a proniká i na zahraniční trhy. "Dnes s kolegy dokážeme vyvinout a začít vyrábět téměř libovolný výrobek za zlomek času ve srovnání s ostatními firmami," říká majitel Tomáš Flajzar.

Krédem vítězné firmy je "Pozitivní přístup k životu". Okresní hospodářská komora Hodonín gratuleje firmě FLAJZAR, s.r.o. k tomuto významného úspěch a přeje mnoho dalších úspěchů jak na tuzemském, tak i zahraničním trhu.

Bližší informace o vítězné firmě naleznete ZDE >>>

Více informací o projektu Vodafone Firma roku 2013 naleznete ZDE >>>