Okresní hospodářská komora HODONÍN

ČSAD Hodonín, a.s. - specialista na skladovou a distribuční logistiku

15. July 2014

ČSAD Hodonín, a.s. je ryze česká, dopravně - logistická společnost s více než padesátiletou tradicí předního poskytovatele logistických služeb v České republice. Mezi jejich vážené zákazníky patří mnoho tuzemských i mezinárodních firem.

ČSAD Hodonín a.s. zabezpečuje svým zákazníkům komplexní logistické služby zahrnující veškeré skladové operace od příjmu zboží, přes různé stupně kontroly, štítkování, kompletace, foliování, přebalování až po výdej zboží s kontrolou a evidencí různých parametrů (expirace, šarže a i S/N) s návazností na distribuci ke konečným odběratelům s denní obsluhou celé České i Slovenské republiky.

V Brně disponujeme skladovou kapacitou 17 500 m², která je v souladu pro skladování nebezpečného zboží a hořlavin a také s požadavky dle IFS a HACCP včetně možností skladování zboží s řízeným teplotním režimem.

<<< AKCE PRO ČLENY OHK HODONÍN >>>

Pro naše nové zákazníky z řad členů OHK Hodonín máme připravenou zvýhodněnou cenu skladného v našem logistickém centru v Brně již od 2,90 CZK/EUR pal/den.

Zároveň nabízíme možnost podnájmu skladové plochy v Brně - prostory jsou rovněž vhodné pro lehkou výrobu.

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: obchod(at)csad.com nebo na tel.: +420 602  522 487. Rádi Vám vytvoříme cenovou kalkulaci "šitou na míru" Vašim potřebám.

Více informací o našich službách naleznete ZDE >>>