Okresní hospodářská komora HODONÍN

Novinky

Seminář na téma ALMONDO – nové trendy ve výuce a výchově ke zdravému životnímu stylu

Okresní hospodářská komora Hodonín ve spolupráci s paní Mgr. Dagmar Mega si Vás dovoluje srdečně pozvat na seminář, který si pro Vás připravila s názvem "ALMONDO – nové trendy výuce a výchově ke zdravému životnímu stylu“

Pozvánka na odborný seminář elektrotechniků

Elektrotechnický cech Hodonín a Zkušebna vysokého napětí E-45 Vás zvou na 27. odborný seminář elektrotechniků se zaměřením na bezpečný provoz elektrických instalací, na aktuální změny právních a ostatních předpisů (norem) a na otázky odpovědnosti RT.

Studium na Moravian Business School

Silné partnerství univerzit, hospodářských komor a krajů pro vzdělávání vrcholových manažerů

Firemní servis ES&H, s. r. o. pořádá školení "Kurz Technik PO a Osoba odborně způsobilá PO"

Firemní servis ES&H, s. r. o. pořádá školení "Kurz Technik PO a Osoba odborně způsobilá PO"

Reference na seminář Zákoník práce komplexně se zdůrazněním novelizace 2019

Dne 20. 3. 2019 se v Hodoníně konal seminář na téma "Zákoník práce komplexně se zdůrazněním novelizace 2019" Jeho účastníci napsali:

FENG SHUI – CESTA K ÚSPĚCHU A HARMONII

Inspirujte se východní filozofií Feng Shui a nechte prostředí vašeho domova či kanceláře pracovat 24hodin denně ve váš prospěch!

Úspěchy HK ČR za rok 2018 a výhody členství

Hospodářská komora PRO VÁS za rok 2018

Jarní semináře pro veřejnost pořádané Úřadem průmyslového vlastnictví

V první polovině roku 2019 se na Úřadě průmyslového vlastnictví chystá několik vzdělávacích akcí. Jsou určeny nejširší veřejnosti a mají za úkol seznámit účastníky s jednotlivými instituty průmyslověprávní ochrany a s vyhledáváním informací o nich.

Právní elektronický systém - PES

Právní elektronický systém je unikátní a ojedinělá služba, která má jediný cíl – firmám všech velikostí a oborů v podnikání skutečně pomoci. Lavina nových zákonů, předpisů, vyhlášek a nařízení, která se na podnikatele a živnostníky každý den řítí, je už natolik nepřehledná, že je odrazuje nejen od samotného podnikání, ale nevyznají se v ní kolikrát ani sami úředníci.

XII. ROČNÍK TENISOVÉHO TURNAJE (ČTYŘHRA) OHK HODONÍN

Odhoďte na moment svoje každodenní starosti a přijďte relaxovat a zažít mimořádný sportovní zážitek v kruhu nejen sportovních přátel OHK Hodonín.