Okresní hospodářská komora HODONÍN

TISKOVÁ ZPRÁVA - 10. ročník tenisového turnaje OHK Hodonín o putovní pohár

5. June 2017

V pátek 2. června 2017 uspořádala Okresní hospodářská komora Hodonín tradiční jubilejní 10. ročník tenisového turnaje o putovní pohár OHK Hodonín. Počasí se tentokrát opravdu vydařilo, a tak úspěšnému průběhu tenisového turnaje nic nebránilo.

Na antukovém povrchu změřilo své síly celkem jedenáct týmů, které Michal Švagerka, ředitel Okresní hospodářské komory Hodonín, následně rozdělil do tří skupin. Na prvním místě se umístila dvojice Vladimír Procházka a Martin Gerstberger, kteří zvítězili i v 9. ročníku tenisového turnaje, který se odehrál v roce 2016. Druhé místo obsadili Martin Luža z ČSAD Hodonín s jeho spoluhráčem Jiřím Hostýnkem. Třetí místo získali Bronislav Kudr s Miroslavem Komendou, kteří v loňském ročníku získali cenu útěchy. V letošním 10. ročníku tenisového turnaje cenu útěchy získala dvojice Radovan Frolek a Monika Frolková v zastoupení Radia Čas Dyje, kteří přispěli k cenám pro výherce krásným dortem. Turnaje se také zúčastnil hodonínský starosta Milan Lúčka, který taktéž přispěl za město Hodonín cenami pro vítěze.

Turnaj proběhl ve velmi příjemné, slunečné atmosféře a všichni účastníci turnaje bojovali ze všech svých sil o vítězství! Odpoledne po finálovém souboji se všichni účastnící přesunuli na podnikatelské setkání na střešní terasu hotelu Panon, kde je krásný výhled na okolí města Hodonína. V prostorách hotelu proběhlo také vyhlášení vítězů.

Tímto bychom také chtěli poděkovat personálu hotelu Panon za profesionální obsluhu a také za vynikající raut, který si pro nás přichystali. Vítězům srdečně blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za účast na jubilejním 10. ročníku tenisového turnaje o putovní pohár.

Zpracovala: Barbora Přikrylová, administrativní pracovnice projektů EU