Okresní hospodářská komora HODONÍN

Firemní servis ES&H, s. r. o. pořádá školení "Kurz Technik PO a Osoba odborně způsobilá PO"

22. March 2019

Firemní servis ES&H, s. r. o. pořádá školení "Kurz Technik PO a Osoba odborně způsobilá PO"

Termín semináře:

30. - 31. 5. 2019 a 6. - 7. 6. 2019 vždy od 8:00 hodin (přesné místo bude upřesněno podle počtu přihlášených zájemců)

Místo konání:

 695 01 Hodonín 

Přednášející:

Ing. Štěpán Polášek - autorizovaný inženýr a Osoba odborně způsobilá PO společnosti FPB Požární bezpečnost staveb. Oblíbení lektoři a populární školitelé systémů PO, BOZP a ISO společnosti Firemní  ES&H servis, s. r. o. Ing. Monika Jakubčíková, Eva Mrkývková DiS., Petr Mikovič

Zkušební konzultanti, kteří připravili k certifikaci podle požadavků norem ISO několik desítek organizací z oblasti výroby a služeb s řadou z nich dále spolupracují při jejich dalším rozvoji a zlepšování. Jsou OZO v PO a OZO v BOZP a úspěšně pracují pro desítky firem, kde působí jako konzultanti.

Cena:

9000 Kč/osobu bez DPH za seminář, platba na bankovní účet na základě daňového dokladu. Drobné občerstvení jsou součástí semináře.

Obecné informace:

Příprava na technika PO a OZO PO. Účastníci absolvují kurz v rozsahu 4 dnů, který je připraví k vykonání zkoušky nutné k získání Odborné způsobilosti v oblasti požární ochrany dle § 11 zákona č.133/1985 Sb., O požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů.

Zkouška je vykonávána před komisí jmenovanou Ministrem vnitra ČR a není součástí kurzu. Zkouška se koná po ukončení kurzu s časovou odmlkou určenou k osobnímu opakování znalostí získaných v době kurzu.

V průběhu kurzu jeho absolventi získají potřebné znalosti k vykonání zkoušky v předepsaném rozsahu §22 Vyhlášky MV ČR č. 246/2001, ve znění pozdějších předpisů a to v těchto okruzích:

  • předpisy o PO (právní technické předpisy včetně souvisejících)
  • požární bezpečnost staveb a technologií
  • posuzování požárního bezpečí
  • základní funkce a parametry požární techniky, věcných prostředků PO a požárně bezpečnostních zařízení
  • fyzikální a chemické procesy hoření, výbuchy, hašení a toxických účinků zplodin hoření
  • základy taktiky hašení požárů
  • základní funkce a vlastnosti požárně bezpečnostních zařízení včetně zajištění jejich kontrol provozuschopnosti a informace o jejich provádění

Pozvánku naleznete ZDE >>>

Své přihlášky odesílejte do 18. 5. 2019 na helpdesk(at)firemniservis.cz a případné dotazy prosím zasílejte na adresu helpdesk(at)firemniservis.cz, informace poskytne Vendula Holečková, 732 604 444