Okresní hospodářská komora HODONÍN

Projekt InMP


                     

Informační místa pro podnikatele jsou kontaktní místa Hospodářské komory, kde podnikatelé mohou na jednom místě získat základní informace potřebné pro své podnikání (např.: k zahájení činnosti, k provozu a k financování podniku, informace o podnikání v rámci celé EU a třetích zemích a další).

Tyto informace obdrží každý podnikatel z veřejných informačních zdrojů formou nárokové služby rychle, přehledně a hlavně BEZPLATNĚ. Projekt informačních míst pomáhá nejen začínajícím, ale i stávajícím podnikatelům v orientaci v podnikatelském prostředí, šetří jejich čas a kapacity, které mohou věnovat svému předmětu podnikání. Kontaktní místa se nacházejí míst lze využít na téměř 100 místech po celém území České republiky.

Síť kontaktních míst se nachází téměř ve všech okresech. Celkem je v současné době provozováno téměř 100 kontaktních míst při okresních či oblastních hospodářských komorách. Plošně se jedná o nejvíce rozšířenou standardizovanou veřejnou informační službu pro podnikatele.

Podnikatel se může na kontaktní místo se svým dotazem obrátit osobně, telefonicky, pomocí elektronické pošty nebo prostřednictvím formuláře.

Od začátku projektu do poloviny roku 2010 tato kontaktní místa zodpověděla na 67,5 tisíc podnikatelských dotazů, týkajících se především možnosti financování rozvoje podniků a vyhledávání obchodních kontaktů. Mezi často kladené dotazy patří rovněž informace týkající se zahájení podnikání, provozu podniku a informace o předpisech vztahujících se k prováděné činnosti.

Okresní hospodářská komora Hodonín má v součanosti 2 Regionální místa (RM) a Expozitura informačního místa pro podnikatele

Potýkáte se při podnikání s nějakými problémy? Napište nám >>>

Regionální místo Kyjov
Svatoborská 591
697 01 Kyjov
Tel: +420 518 610 621
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Fortelná
e-mail: financni(at)ohkhodonin.cz
GSM: 775 610 514

Regionální místo Hodonín
Kasárenská 4
695 01 Hodonín
Kontaktní osoba: Tomáš Synek
e-mail: info(at)ohkhodonin.cz
GSM: 724 613 020