Okresní hospodářská komora HODONÍN

Máte nápas a potřebujete pomoci s realizací? Obraťte se na společnost AROJA

Máte svůj nápad se kterým potřebujete pomoci od myšlenky po zrealizování sériové výroby obraťte se na společnost AROJA, s.r.o.

K dispozici máme vývojové a konstrukční oddělení, prototypovou výrobu, dokážeme Vám zajistit výrobu výrobků od kompletace po automatizovanou výrobu.

S Vaším úspěchem Vám rádi pomůžeme.

Tým společnosti AROJA, s.r.o.
www.aroja.cz

Pozvánka na Mistrovství ČR v sekání sektů 2015

Akce nabízí napínavý sommelierský souboj, široký výběr sektů a šumivých vín z celého vinného světa včetně mnohých Champagne a také pestrou škálu tichých vín z Moravy.

Každoročně se pořádá sommelierský souboj ve sklepě U Jeňoura, ve vyhlášené sklepní lokalitě Nechory u Prušánek na Hodonínsku. Soutěžící se utkají v servisu a sekání sektů. Akce se uskuteční 13. 6. 2015 v 15 hodnin. 

Celý program naleznete ZDE >>

Autosalon KIA

Rodina dealerů KIA se rozrostla o nového člena. Je jím společnost ČSAD Hodonín a.s. Autorizovaný autosalon a servis najdete v Hodoníně na ulici Brněnská 3883/48. Nabízí kompletní paletu modelů i služeb v novém a moderním prostředí.

>>> Přijďte se podívat!

LetákBox Vám usnadní prezentaci Vaší společnosti

Naše členská firma Josef Buček (Antique Buček) si Vám dovoluje představit výrobek, který zvyšuje úroveň prezentace letáků a pomůže Vám např. na nejrůznějších veletrzích a akcích.

Zapomeňte na neuspořádané letáky. Výrobek LetákBox vám nabídne níže uvedené vlastnosti:

  • Bytelné a přehledné uložení 5 druhů letáků – plexisklo na čelní straně, každá komora pojme cca 1000 letáků (celkem cca 5000 letáků) – není třeba neustále doplňovat.
  • Luxusní vzhled dřeva – vše z kvalitní překližky, lze ji nechat potisknout různými logy či barevně s lakem natónovat.
  • Variabilita umístění – lze připevnit na stěnu (hmoždinky a vruty součást balení) nebo položit na pult i několik LetákBoxů na sebe
  • Rychlý a bezpečný přenos letáků – pokud často jezdíte na veletrhy a podobné akce, určitě znáte rozházené a zmačkané letáky v autě, veletržního stánku
  • Ručně a poctivě dělaný regionální výrobek

LetákBox byl zkonstruován na základě požadavky firem podnikajících v cestovním ruchu a reklamě – jedná se o prověřené a odzkoušené řešení.

Rozměry LetákBoxu: D = 540 mm, V – 275 mm, Š = 230 mm

Cena LetákuBoxu je 750,- Kč vč. DPH – platba na dobírku nebo bankovním převodem

Objednávky zasílejte na adresu: bucek(at)antiquebucek.cz

www.antiquebucek.cz

Získejte 20% slevu na ubytování

Hotel PANON*** nabízí členům OHK Hodonín, jejím obchodním partnerům a příznivcům 20% slevu na ubytování.

Tato nabídka je platná všeobecně, pouze je třeba se na recepci předem informovat, na obsazenost hotelu. Hotel PANON, Vám také zajistí další služby - stravování, pronájem školícího sálu, rezervace hodonínských sportovišť apod.

Veškeré dostupné informace naleznete na www.hotelpanon.cz. Ohledně objednávek, prosím kontaktujte Bc. Tomáše Dokoupila, +420 731 162 770.

Nabídku naleznete ZDE >>>

Hotel PANON***
Koupelní 4
695 22 Hodonín

tel.: +420 533 424 543
E-mail: info(at)hotelpanon.cz